Galeria zdjęć

Data publikacji: 10 maja 2018
Kolejne siatkarskie podium strażaków z KP PSP w Oleśnicy

W dniu 19 kwietnia 2018 roku, na sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu, spotkali się strażacy reprezentujący cztery komendy, które miesiąc wcześniej zwyciężyły w swoich grupach półfinałowych. W tegorocznym finale Turnieju Piłki Siatkowej Strażaków PSP o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP spotkali się zawodnicy reprezentujący Komendy z Oleśnicy (ubiegłoroczny mistrz), Wrocławia oraz dwie debiutujące drużyny- z Wałbrzycha i Bolesławca.

Po emocjonujących meczach w tym roku najlepsi okazali się strażacy z Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu, którzy w decydującym meczu pokonali ubiegłorocznego mistrza – strażaków z Oleśnicy.

Trzecie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej PSP w Wałbrzychu, natomiast ostatnie – ekipa gospodarzy z Komendy Powiatowej PSP w Bolesławcu.

Warty odnotowania jest fakt, że strażacy z oleśnickiej Komendy, od 1999 r., kiedy utworzone zostały obecne województwa, za każdym razem kończyli siatkarskie rozgrywki zajmując medalowe miejsca.

Podsumowania zawodów i wręczenia pucharów dokonał przedstawiciel Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu – mł. bryg. Jerzy Ciężki Naczelnik Ośrodka Szkolenia.

W rozgrywkach w bieżącym roku drużyna KP PSP w Oleśnicy występowała w następującym składzie:

Miłosz Sędkowski, Marek Marcinów, Przemysław Sędkowski, Łukasz Dawidzik, Andrzej Fischer, Adam Osiecki, Paweł Ciemny, Piotr Adamski, Juliusz Misztal, Stanisław Sędkowski, Piotr Ciemny, Grzegorz Świstak, Kamil Okoń.

Galeria zdjęć