Galeria zdjęć

Data publikacji: 6 maja 2016
Finał o Puchar KW PSP we Wrocławiu w Piłce Siatkowej strażaków.

6 maja br. w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbył się finał tegorocznych rozgrywek w Piłce Siatkowej dla strażaków Dolnego Śląska o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu. Po zakończeniu rund cyklu rozgrywek, do turnieju finałowego dotarły drużyny – gospodarzy (Komendy Powiatowej PSP w Oławie), Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu, Komendy Powiatowej PSP w Oleśnicy oraz Komendy Miejskiej PSP w Legnicy (w finałach wystąpiły te same drużyny, co w roku 2015).

Po zaciętych pojedynkach stojących na bardzo wysokim poziomie sportowym, I miejsce zdobyła reprezentacja strażaków z Wrocławia, II miejsce zdobyła drużyna strażaków z Oławy, III miejsce – KP PSP w Oleśnicy, a czwarte miejsce – reprezentacja strażaków z Legnicy.

Reprezentacja Komendy grała w składzie: Przemysław Sędkowski, Łukasz Dawidzik, Andrzej Fischer, Adam Osiecki, Paweł Ciemny, Piotr Adamski, Juliusz Misztal, Stanisław Sędkowski, Piotr Ciemny, Grzegorz Świstak, Artur Roszyk.mms_20160510_094131

Galeria zdjęć